„Książka Stogi opowiada o wielu, naprawdę wielu ważnych sprawach, m.in. o człowieku, nie do końca będącym sobą i przy którym inni także zatracają własne ja. O potrzebie przestrzeni (po śmierci Demi, przestrzeń Kassi coraz mocniej się kurczy, a życie staje się pułapką bez wyjścia). O różnorodnych problemach społecznych, od dawna domagających się publicznej debaty – to m.in. kwestia przemocy każdego typu, szczególnie napaści seksualnej i postrzegania ofiary jako winowajcy. O stosunkach panujących w miejscach pracy (przede wszystkim korporacjach), o wyścigu szczurów i zagubienie w tym pasji i talentu. O odmiennościach i innościach – o (braku) tolerancji”.

To nie blurb, to przedpremierowa recenzja Kingi Młynarskiej. „Słoń z Etretat” Joanny Stogi będzie dostępny w przedsprzedaży na stronie wydawnictwa od 16 sierpnia. Wielowymiarowa powieść z końcem lata i początkiem jesieni  to zestawienie idealne. 360 stron niespiesznej (delikatna sugestia) lektury w towarzystwie wszystkiego co odchodzi; odchodzi po to, żeby zrobić miejsce na coś innego. Bo także i o tym jest ta książka.

„I jeszcze Słoń… mówi też o samotności – tej, która potrafi mobilizować, daje oddech i pozwala poznać siebie, ale i tej, jaka bywa trucizną, powodując coraz większą destrukcję. Jak widać, powieść Joanny Stogi jest bardzo pojemna. Nie o wszystkim da się opowiedzieć, a i każdy czytelnik odkryje tu też coś zupełnie nowego. Bo to również literacka podróż w głąb każdego z nas…”.

https://dajprzeczytac.blogspot.com/2022/07/son-z-etretat-joanna-stoga.html?fbclid=IwAR213AbTJMD4CUxCmEwvUFVKbJxlh4qhVAqw7G65NXGYhq5x6-wbjLtTcJM

Ps. Możliwie mało inflacyjna cena „Słonia z Etretat” będzie wynosić 44 złote. Pierwsze sto osób, które zamówi książkę, dostanie wersję ekstra, m.in. z autografem autorki.

Można się w tej sprawie z autorką kontaktować. E-mail: 100ga@wp.pl

Powrót

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.