Wysyłka

Opłaty:

Przy zakupie jednego egzemplarza:

POCZTA POLSKA list zwykły 4 zł

POCZTA POLSKA list polecony 6,30 zł

InPOST paczkomaty 11,99 zł

Przy zakupie dwóch i więcej egzemplarzy:

POCZTA POLSKA list zwykły 6,60 zł

POCZTA POLSKA list polecony 15,60

InPOST paczkomaty 11,99 zł

W przypadku wybrania dostawy In Post paczkomaty można wysłać mailem na adres zamawiaj@seqojawydawnictwo.pl dane konkretnego paczkomatu. W przeciwnym razie zostanie wybrany ten, który znajduje się najbliżej podanego adresu.

Dostawy realizowane są wyłącznie na terenie Polski.
W przypadku zamówienia większej liczby książek istnieje możliwość innego sposobu dostawy (ustalenia drogą mailową). Zamówienia realizowane są nie później niż w ciągu 3 (trzech) dni roboczych od zaksięgowania wpłaty.
Wydawnictwo nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia wynikające z pracy Poczty Polskiej lub InPostu oraz problemy wynikające z podania niepełnego lub nieprawidłowego adresu.
Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, w ciągu 14 dni konsument może odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny. (Dni liczone są od momentu dostarczenia towaru pod wskazany adres).
W przypadku wykrycia wad towaru lub jego niezgodności z opisem, można złożyć reklamację. W ramach reklamacji można domagać się wymiany produktu lub odstąpienia od umowy.
Należy odesłać wadliwy lub niewłaściwy produkt na adres wydawnictwa z dopiskiem „reklamacja”. Czas rozpatrzenia: 14 dni od momentu otrzymania przesyłki.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.