1 lipca w naszym wydawnictwie będzie miała premierę nowa książka Joli Czemiel – „Tawerna w małym porcie”. Autorka znana dotąd z dwu świetnych powieści sensacyjnych zupełnie zmienia tematykę.

O czym jest „Tawerna”? 

Pisarka szuka natchnienia. Znajduje dziwną tawernę i własną przeszłość. Jedna rzeczywistość miesza się z inną – a może tylko z wyobraźnią? Czym naprawdę było jej dzieciństwo? Kim są Manuela i Alejandro? Czy mieszkańcy tawerny będą mogli  z niej wyjść? I czy pisarka odnajdzie spokój?

Jola Czemiel

Podlasianka, urodzona i zamieszkała w Białymstoku.

Absolwentka SGH, do tej pory zajmowała się prowadzeniem własnej firmy. Pisanie tkwiło w niej od zawsze. Ukończyła kursy kreatywnego pisania i szkołę pisania thrillerów Dana Browna. Należy do Grupy Literackiej Verte i jest członkiem Write Clubu. W działalności prywatnej udziela się charytatywnie jako sekretarz Rotary Club Białystok.

Hobby: podróże, muzyka, książki.

Wydała thriller PROTEKTOR oraz OKO HORUSA – sensacja/przygoda (książka Oko Horusa uzyskała tytuł Polskiej Książki Roku 2020 portalu Ostatnia Tawerna).

Jej miniatury literackie zostały dostrzeżone podczas Slow Fest 2020 – I miejsce za miniaturę „Małgorzata i mistrz” w Konkursie Małej Formy)

Miejsca w sieci:

https://jolaczemiel.com

https://www.facebook.com/JCpisarz

https://www.facebook.com/SkrybaiJa/

Instagram: jolaczemiel_pisarz

https://ridero.eu/pl/books/skryba_i_ja/

https://ridero.eu/pl/books/skryptorium/

https://ridero.eu/pl/books/nocni_wypalacze_kagankow/

https://ridero.eu/pl/books/pisane_noca/

 

Powrót

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.